Řidič - řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby), Ostrava

Doprava / Řidič - řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby)

Společnost PATRIOT SECURITY s.r.o.

Smluvní vztah práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Ostrava
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 137 Kč / hodinu

Detail pracovní nabídky na pozici: Řidič - řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby) (Ostrava)

1. kontakt telefonicky v době 8 - 15 hodin. Tel.: 775 872 840

Požadujeme:
- Věk 18 let
- ŘP skupiny B s praxí v řízení dodávky
- Čistý rejstřík trestů
- Spolehlivost, pečlivost
- Fyzicky zdatný
- Samostatnost
- Práce v kolektivu
- Možné parkování vozu u domu

Náplň práce:
- denní směny, víkendy volné
- rozvoz a výnos stavebního materiálu po MS kraji

Nabízíme:
- práci ve stabilní a silné společnosti
- pravidelný příjem

Informace o společnosti PATRIOT SECURITY s.r.o.

PATRIOT SECURITY s.r.o.

Ostrava

IČO: 5291801
aktualizováno před více než 2 roky

Další pracovní nabídky v okrese Ostrava-město v oboru Doprava

Všechny pracovní inzeráty v okrese Ostrava-město v oboru Doprava