Řidič/řidička sk. b+e - řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel,

Doprava / Řidič/řidička sk. b+e - řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

Společnost WC Servis s.r.o.

Místo pracoviště WC Servis s.r.o., Litoměřice
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 45 000 - 55 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Řidič/řidička sk. b+e - řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel (WC Servis s.r.o., Litoměřice)

Upřesňující informace : hledáme do svého týmu zaměstnance na pozici ŘIDIČ sk. B+E:
Náplň práce: pravidelné čištění a sanitace mobilních toalet, převoz a instalace mobilních toalet a ostatních produktů naší společnosti, dále obsluha svěřeného servisního vozidla.
Požadujeme: řidičské oprávnění sk. B+E, časovou flexibilitu, fyzickou zdatnost a spolehlivost.
Nabízíme: zajímavé odpovídající platové ohodnocení, zázemí ve stabilní rozrůstající se české společnosti, motivační bonusy dle odvedené práce a další benefity.
Zaměstnanecké výhody : mobilní telefon, příspěvek na dopravu do zaměstnání a další zaměstnanecké benefity. Způsob kontaktování zaměstnavatele: pouze e-mailem a telefonicky.

Informace o společnosti WC Servis s.r.o.

WC Servis s.r.o.

IČO: 24794503
aktualizováno před 21 dny

Odpověď na pracovní pozici Řidič/řidička sk. b+e - řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

Litoměřice