Řidič - silničář - řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů), Odry

Doprava / Řidič - silničář - řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

Společnost Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace

Místo pracoviště tř. Osvobození 933, Odry
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 17 900 - 25 290 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Řidič - silničář - řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) (tř. Osvobození 933, Odry)

z: 25.10.2023

Požadavky:
- řidičský průkaz sk. C,
- profesní průkaz.

Náplň práce:
- řízení,
- údržba a běžné opravy silničních motorových vozidel o celkové hmotnosti nad 12 000 kg, - vysprávky vozovek např. trysk. metodou, provádění stavebních oprav mostů, zakládání dlažeb na křižovatkách a silnicích,
- praxe výhodou,
- osobní příplatek ke mzdě/platu.

Zaměstnanecké výhody:
- benefity dle kolektivní smlouvy,
- 5 týdnů dovolené.

Své životopisy zasílejte na e-mail:

Kontakt: Daniela Milichová, personalistka,
telefonicky na č. 555 531 361, e-mail:

Informace o společnosti Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace

Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace
tř. Osvobození 933
Odry
74235
IČO: 95711
aktualizováno před 7 měsíci