Řidič vysokozdvižného vozíku - řidiči vysokozdvižných vozíků, Žár

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Řidič vysokozdvižného vozíku - řidiči vysokozdvižných vozíků

Společnost ASB GRÜNLAND spol. s r. o.

Místo pracoviště Žár 38, Žár
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 115 - 130 Kč / hodinu

Detail pracovní nabídky na pozici: Řidič vysokozdvižného vozíku - řidiči vysokozdvižných vozíků (Žár 38, Žár)

Náplň práce: příprava materiálu pro výrobu substrátu, manipulace s hotovými výrobky na europaletách, výroba palet s malými pytli (5-10 litrů).
Požadavky: spolehlivost, zodpovědnost, manuální zručnost, praxe na VZV 1 rok (osvědčení zajistíme).
Nabízíme: k základní mzdě příplatky a prémie, stravenky.
Kontakt možný telefonicky, e-mailem nebo osobně na sídle firmy.

Informace o společnosti ASB GRÜNLAND spol. s r. o.

ASB GRÜNLAND spol. s r. o.
Žár 38
Žár
37401
IČO: 48202878
aktualizováno před téměř 3 roky