Řidiči dodávky - řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby), Frýdek-Místek

Doprava / Řidiči dodávky - řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby)

Společnost Bc. Barbora Kabátová

Místo pracoviště Frýdek-Místek
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Řidiči dodávky - řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby) (Frýdek-Místek)

A11 z:28/5/2021 a:23/8/2021
Náplň práce:
- nakládka a rozvážení zboží dodávkou, zásobování na rudli, plnění, údržba a základní servis nápojových automatů
- dané trasy na každý den v rámci MSK.
Nabízíme:
- nástup na směny ve Frýdku-Místku
- pracovní doba pondělí až pátek.
Požadujeme:
- zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti (dobrou fyzickou zdatnost)
- samostatnost, pečlivost
- zodpovědný přístup
- ŘP sk. B.
Kontakt telefonicky, e-mailem.

Informace o společnosti Bc. Barbora Kabátová

Bc. Barbora Kabátová

Frýdek-Místek

IČO: 1875655
aktualizováno před více než 2 roky