Řidiči mezinárodní kamionové dopravy * - řidiči tahačů, Valašské Meziříčí

Doprava / Řidiči mezinárodní kamionové dopravy * - řidiči tahačů

Společnost SKATRANS s.r.o.

Místo pracoviště Hranická 141, Valašské Meziříčí
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 21 360 - 50 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Řidiči mezinárodní kamionové dopravy * - řidiči tahačů (Hranická 141, Valašské Meziříčí)

ŘIDIČI MKD * - státy EU
Nástup možný ihned.
Požadujeme: řidičský průkaz sk. C, E, praxe.
Náplň práce: řízení motorového vozidla pro mezinárodní kamionovou dopravu.
Nabízíme: diety ze zahraničních pracovních cest. Možnost výdělku i 50.000,- Kč měsíčně
První kontakt: telefonicky na čísle 603 242 828 nebo 724 778 388, e-mailem: nebo osobně v sídle od 8:00-16:00 hod.
ov. 17.6.
Volné místo bylo na písemnou žádost zaměstnavatele zrušeno dne 28.4.2022.

Informace o společnosti SKATRANS s.r.o.

SKATRANS s.r.o.
Hranická 141
Valašské Meziříčí
75701
IČO: 27768651
aktualizováno před 7 měsíci