Řidiči nákladního vozu na čištění kanalizační sítě - řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů), Benešov

Doprava / Řidiči nákladního vozu na čištění kanalizační sítě - řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

Společnost Vodohospodářská společnost Benešov, s.r.o.

Místo pracoviště Černoleská 1600, Benešov
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 35 000 - 38 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Řidiči nákladního vozu na čištění kanalizační sítě - řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) (Černoleská 1600, Benešov)

Nástup možný ihned
Hledáme řidiče s profesním průkazem na nákladní vozidlo sk. C, (sk. E výhodou) pro řízení a obsluhu nákladního vozu se speciální nástavbou. Požadujeme pracovitost a spolehlivost. Po zapracování možnost dodělat si řidičský průkaz sk. E.
Náplň práce:
Jedná se o řízení a obsluhu nákladního vozu, který je vybaven nástavbou k čištění kanalizační sítě. Dále revize kanalizační sítě, spolupráce při pasportizaci, čištění průlezných stok, potrubí a přípojek, obsluha speciálního vozidla s celkovou hmotností nad 12 tun, včetně přídavných zařízení, běžná údržba a opravy přidělených dopravních mechanismů, občasná služba pohotovosti.
Nabízíme: jistota stabilního zaměstnavatele, 6 týdnů dovolené, stravenky v hodnotě 120,- Kč, zdravotní balíčky z lékárny, kolekce na Vánoce / vánoční večírek, roční bonusy, příspěvek na životní pojištění 700,- Kč/měsíčně, očkování hepatitida A/ klíšťová encefalitida, dobrý kolektiv
První kontakt: telefonicky (8:00 - 15:30 hod.), e-mailem

Informace o společnosti Vodohospodářská společnost Benešov, s.r.o.

Vodohospodářská společnost Benešov, s.r.o.
Černoleská 1600
Benešov
25601
IČO: 47535865
aktualizováno před 9 měsíci