Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby), Protivín

Doprava / Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby)

Společnost POLANSKÝCH, s.r.o.

Místo pracoviště Jiráskova 112, Protivín
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 20 000 - 22 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby) (Jiráskova 112, Protivín)

Náplň práce: Rozvoz pečiva k zákazníkům
Požadavky: Samostatnost, spolehlivost
Nabídka:
jednosměnný provoz PO až PÁ, 4:00 - 12:00 hod, 1x za 14 dnů SO a NE ranní rozvoz
stravování zdarma, služební mobilní telefon, zvýhodněné tarify pro rodinné příslušníky, mzda vždy 15. v měsíci

Informace o společnosti POLANSKÝCH, s.r.o.

POLANSKÝCH, s.r.o.
Jiráskova 112
Protivín
39811
IČO: 47252341
aktualizováno před téměř 3 roky