Řidiči vzv - řidiči vysokozdvižných vozíků, Dobrá

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Řidiči vzv - řidiči vysokozdvižných vozíků

Společnost VYD EU s.r.o.

Místo pracoviště Dobrá 35, Dobrá
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 23 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Řidiči vzv - řidiči vysokozdvižných vozíků (Dobrá 35, Dobrá)

A16 z:9/9/2020
Požadujeme:
- řidičský průkaz sk. B.
Výhodou:
- praxe
- řidičský průkaz na VZV (možnost dodělat po nástupu).
Náplň práce:
- vykládka a nakládka materiálu ve skladu.
Nabízíme:
- stravenky.
Kontakt telefonicky, emailem.

Informace o společnosti VYD EU s.r.o.

VYD EU s.r.o.
Dobrá 35
Dobrá
73951
IČO: 29463122
aktualizováno před více než 3 roky

Další pracovní nabídky v okrese Frýdek-Místek v oboru Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz

Všechny pracovní inzeráty v okrese Frýdek-Místek v oboru Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz