Rozpočtář/rozpočtářka - odborní pracovníci kalkulací, cen, nákladů a rozpočtů, Jankovice

Finance, Administrativa / Rozpočtář/rozpočtářka - odborní pracovníci kalkulací, cen, nákladů a rozpočtů

Společnost JARO - kovovýroba s.r.o.

Místo pracoviště Jankovice 116, Jankovice
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 40 000 - 50 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Rozpočtář/rozpočtářka - odborní pracovníci kalkulací, cen, nákladů a rozpočtů (Jankovice 116, Jankovice)

PRACOVIŠTĚ Jankovice
- Náplň práce: tvorba nabídek a komunikace se zákazníky
- Požadavky: středoškolské vzdělání v technickém oboru, znalost strojírenské technologie, znalost MS office, zodpovědnost za provedenou práci
- Nabízíme: doba určitá 1 rok s možností prodloužení, PD Po-Pá, 6:00-14:15 hod., kvartální odměny aj.
- Kontakt osobně na pracovišti po předchozím telefonickém kontaktu Po-Pá, 8:00 - 15:00 hod. (pan Jániš, tel: 724 073 089), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail:

Požadavky

  • Práce s PC
  • Jiné

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie

Informace o společnosti JARO - kovovýroba s.r.o.

JARO - kovovýroba s.r.o.
Jankovice 116
Jankovice
76901
IČO: 26924781
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Rozpočtář/rozpočtářka - odborní pracovníci kalkulací, cen, nákladů a rozpočtů