Rybářský technik/technička - technici v oblasti rybářství, Vodňany

Zemědělství a lesnictví / Rybářský technik/technička - technici v oblasti rybářství

Společnost Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích

Místo pracoviště Nad Velkou podvinicí 1337, Vodňany
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 000 - 28 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Rybářský technik/technička - technici v oblasti rybářství (Nad Velkou podvinicí 1337, Vodňany)

Pracovní náplň
- Zabezpečení chovu ryb s obhospodařováním části rybničních ploch v areálu Genetického rybářského centra (GRC) s vedením provozní evidence;
- Zabezpečení chovu ryb v recirkulačních akvakulturních systémech (RAS) v objektu GRC;
- Samostatné odborné rybářské práce související s chovem ryb, jejich krmením, umělým nebo poloumělým výtěrem, selekcí, vážením, měřením, značením, značkováním, měřením kvality vody atd.;
- Provádění experimentálních prací podle pokynů řešitele s evidencí dosažených výsledků;
- Zabezpečení krmení ryb a obhospodařování rybníků mimo vlastní areál GRC spolu s provozní evidencí při absenci zaměstnance zodpovědného za tyto rybníky;
- Provádění testů užitkovosti;
- Účast na terénních experimentálních pracích, včetně servisní činnosti pracovišť;
- Plní další úkoly uložené vedoucím pracoviště a nadřízenými pracovníky FROV JU;
- Účast na službách (vč víkendových a nočních) na GRC.
Požadujeme
- Min. SOU nebo SŠ vzdělání (rybářský obor) nebo 3 roky praxe v oboru rybářství;
- Znalost anglického jazyka výhodou;
- Řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič, řidičský průkaz skupiny T, E výhodou;
- Práce na PC (MS Office, internet) na základní úrovni;
- Organizační schopnosti, spolehlivost, samostatnost, komunikativnost, pečlivost, schopnost práce ve stresu, aktivní přístup k práci a vysokou flexibilitu;
- Výborný zdravotní stav.

Nabízíme
- zajímavou práci v oblasti rybářství;
- příjemné pracovní prostředí;
- možnost osobního i profesního rozvoje (jazykové a zaměstnanecké kurzy)
- zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, 4 dny indispozičního volna, dotované stravování nebo stravenkový paušál, zvýhodněné mobilní volání či bankovní služby u partnerské banky, MS Office zdarma pro soukromé využití.

Nástup od: listopadu 2023
Pracovní úvazek: 1,0
Mzda: 25 000 - 28 000 Kč měsíčně (dle Mzdového předpisu JU)
Místo výkonu práce: Fakulta rybářství a ochrany vod, Genetické rybářské centrum, Nad Velkou Podvinicí 1337

Strukturovaný životopis, motivační dopis a kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání zasílejte Ing. Mirce Průšové na e-mail: nebo na adresu Fakulta rybářství a ochrany vod, děkanát FROV JU, Zátiší 728/II, 389 25 Vodňany, nejpozději do 12. 10. 2023

Více informací na: https://www.frov.jcu.cz/cz/fakulta/volna-mista

Informace o společnosti Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Nad Velkou podvinicí 1337
Vodňany
38901
IČO: 60076658
aktualizováno před 8 měsíci