Samostatná/ý účetní - odborní účetní všeobecní, Liberec

Finance, Administrativa / Samostatná/ý účetní - odborní účetní všeobecní

Společnost KASRO spol. s r.o.

Místo pracoviště 5. května 63, Liberec
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 30 000 - 40 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Samostatná/ý účetní - odborní účetní všeobecní (5. května 63, Liberec)

NÁPLŇ PRÁCE:
- vedení účetnictví společnosti
- zpracování účetních podkladů včetně zadání do systému
- samostatná evidence a kontrola uzavřených smluv v návaznosti na účetnictví
- zpracování přijatých a vydaných faktur
- účtování finančních operací (pokladna a bankovní výpisy)
- příprava podkladů ke zpracování DPH a zpracování přiznání k DPH
- provádění běžných a závěrkových účetních operací
- zpracování a odesílání statistických výkazů
- zpracování a účtování cestovních příkazů
- účtování a evidence majetku, příprava a provádění inventur
- komunikace s ostatními odděleními společnosti
- příprava podkladů pro účetní závěrky a audity včetně komunikace s auditory a úřady
- tvorba interních reportů a přehledů
- odpovědnost za kvalitu
- kompletní zpracování mezd a vedení mzdového účetnictví
- komunikace s příslušnými institucemi (ÚP, ČSSZ, ZP, FÚ atd.)
POŽADUJEME:
- SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
- praxe na pozici samostatné účetní min. 3 roky výhodou
- znalost komplexní účetní agendy
- dobrá znalost daňových předpisů, zejména v oblasti DPH
- velmi dobrá orientace v oblasti účetních předpisů a výkazů
- dobrá znalost MS Office (Word, Excel)
- znalost SW ESO9 výhodou
- velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
- příjemné a profesionální vystupování
- zodpovědnost, pečlivost, klientský přístup
- flexibilita, loajalita, týmový hráč
- ochota učit se novým věcem a postupům
- vhodné také pro osoby se ZPS
NABÍZÍME:
- zaměstnání v přední a stabilní české firmě ve svém oboru
- možnost seberealizace, odborného a profesního růstu
- dlouhodobou perspektivu
- odpovídající finanční ohodnocení
- mzda od 30 000 do 40 000 Kč
- HPP
- bonusy/prémie
- příspěvek na penzijní/životní připojištění
Pracoviště - Liberec
Plný úvazek na 40 hodin/týdně
Nástup možný dle dohody
V případě, že Vás tato pozice zaujala, zasílejte PROFESNÍ ŽIVOTOPIS včetně FOTOGRAFIE na adresu:

Informace o společnosti KASRO spol. s r.o.

KASRO spol. s r.o.
5. května 63
Liberec
46001
IČO: 60276258
aktualizováno před více než 3 roky