Sanitář/ka - sanitáři, Šumperk

Zdravotnictví / Sanitář/ka - sanitáři

Společnost Nemocnice Šumperk a.s.

Místo pracoviště Nerudova 640, Šumperk
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 19 500 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Sanitář/ka - sanitáři (Nerudova 640, Šumperk)

Osobní kontakt pouze po předchozí domluvě; Místo výkonu práce: Nerudova č.p. 640/41, 787 01 Šumperk.
Náplň práce:
- Vykonávání činností týkající se základní ošetřovatelské péče.

Požadujeme:
- Odpovídající vzdělání dle zákona č. 96/2004 Sb. v platném znění (sanitářský kurz)
- Schopnost aktivního, samostatného jednání, vstřícné chování a vystupování.
- Pracovitost, spolehlivost a odpovědnost.

Nabízíme:
- Zázemí silné a dynamicky se rozvíjející společnosti.
- Podmínky pro osobní a profesionální rozvoj (např. další odborné vzdělávání s podporou nemocnice).

Platové podmínky:
- Tarifní zařazení (nástupní mzda od 12 500,- Kč + zhodnocení praxe, po ukončení adaptačního procesu přiznání individuálního osobního ohodnocení.

Benefity:
- Zajímavý sociální a zaměstnanecký bonusový systém společnosti, možnost ubytování, (např. příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, týden dovolené navíc, bezúročné zápůjčky,…).

Termín nástupu:
- ihned (případně dle dohody)

Kontakt:
telefonicky, e-mmailem, osobně pouze po předchozí domluvě.

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Informace o společnosti Nemocnice Šumperk a.s.

Nemocnice Šumperk a.s.
Nerudova 640
Šumperk
78701
IČO: 47682795
aktualizováno před 18 dny

Odpověď na pracovní pozici Sanitář/ka - sanitáři

Nerudova 640 640
Šumperk