Seřizovač/ka - mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení, Lanškroun

Výroba a provoz / Seřizovač/ka - mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení

Společnost Kitron Czech a.s.

Místo pracoviště Nádražní 1179, Lanškroun
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 25 560 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Seřizovač/ka - mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení (Nádražní 1179, Lanškroun)

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- dohled nad bezproblémovým chodem výrobních linek a zařízení
- seřizování výrobních linek a zařízení
- řešení vzniklých problémů, provádění oprav
- zajištění pravidelné údržby
PRACOVNÍ DOBA: pondělí - pátek, 7,5 hod/denně
POŽADUJEME:
- SOU technického směru nebo delší praxe
- zkušenost se seřizováním výhodou
- šikovné ruce a zájem o práci
- možnost pracovat v třísměnném provozu
NABÍZÍME:
- zajímavou a stabilní pracovní příležitost
- možnost profesního růstu
- noční příplatky 50 Kč/hod., zvýšené příplatky za práci přesčas a o víkendech
- vhodné i pro zájemce bez praxe, absolventy škol a účilišt, zaučíme, vyškolíme
KONTAKT: telefonicky, email nebo osobně

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie
  • Dovolená navíc
  • Podnikové stravování
  • Jiné výhody

Informace o společnosti Kitron Czech a.s.

Kitron Czech a.s.
Nádražní 1179
Lanškroun
56301
IČO: 25968246
aktualizováno před 4 měsíci