Skladník/nice - skladníci, obsluha manipulačních vozíků, Lanškroun

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Skladník/nice - skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Společnost Kitron Czech a.s.

Místo pracoviště Nádražní 1179, Lanškroun
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 23 400 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Skladník/nice - skladníci, obsluha manipulačních vozíků (Nádražní 1179, Lanškroun)

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
MZDA: výše mzdy od 21 500 Kč, po zkušební době navýšení mzdy
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- fyzický příjem, kontrola naskladňování materiálu, vyskladňování, udržování skladu v předepsaných podmínkách
- jednoduché činnosti v informačním systému
PRACOVNÍ DOBA: 7,5 hod/denně
POŽADUJEME:
- pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost
- zkušenosti na obdobné pozici vítány
NABÍZÍME:
- zajímavá a stabilní pracovní příležitost
- možnost profesního růstu
Pracovní poměr je uzavřen na dobu určitou s možností převedení na dobu neurčitou
KONTAKT: telefonicky, email nebo osobně

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie
  • Dovolená navíc
  • Podnikové stravování
  • Jiné výhody

Informace o společnosti Kitron Czech a.s.

Kitron Czech a.s.
Nádražní 1179
Lanškroun
56301
IČO: 25968246
aktualizováno před 4 měsíci