Seřizovač lisovacího stroje- oddělení lisování nitěnek z pásky - seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích), České Budějovice

Výroba a provoz / Seřizovač lisovacího stroje- oddělení lisování nitěnek z pásky - seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)

Společnost Groz-Beckert Czech s.r.o.

Místo pracoviště U Sirkárny 739, České Budějovice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 31 700 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Seřizovač lisovacího stroje- oddělení lisování nitěnek z pásky - seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) (U Sirkárny 739, České Budějovice)

Pracovní náplň: seřizovač lisovacího stroje; seřizování a přeseřizování strojů.
Bližší informace: práce v riziku hluku.
Požadavky na uchazeče: SOU, SOŠ obor strojírenství nebo praxe na podobné pozici; znalost výkresové dokumentace; manuální zručnost; znalost lisovacích strojů a seřizování nástrojů; zkušenost s prací na postupových nebo jiných lisech výhodou; manuální zručnost, zodpovědnost, samostatnost.
Mzda: 31.700 Kč (uvedená mzda je 1/12 ročního příjmu).
Nejen na mzdu se můžete těšit: výplatní termín 11. den v měsíci; 5 týdnů dovolené; volné dny k vyřízení vybraných osobních záležitostí nad rámec zákoníku práce; dotované závodní stravování, výběr z 5 menu, cena oběda 29 Kč; vybavené svačinové místnosti; rekreační zařízení na Lipně.
Máte-li zájem o uvedenou pozici, zašlete strukturovaný životopis na níže uvedenou adresu:
Groz-Beckert Czech s.r.o.
Mgr. Kateřina Šítalová
U Sirkárny 739/3
370 04 České Budějovice

Informace o společnosti Groz-Beckert Czech s.r.o.

U Sirkárny 739
České Budějovice
37004
IČO: 25179811
aktualizováno před 11 měsíci