Seřizovači - elektrikáři - mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení, Kralice na Hané

Výroba a provoz / Seřizovači - elektrikáři - mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení

Společnost LINAPLAST s.r.o.

Místo pracoviště Sportovní 313, Kralice na Hané
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 000 - 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Seřizovači - elektrikáři - mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení (Sportovní 313, Kralice na Hané)

Životopisy zasílat na email: kontaktní osoba: Hana Škrabalová, tel. 583 037 124 (volat 8:00-16:00). Pracoviště: Sportovní 313, Kralice na Hané, 798 12

Požadujeme: SOU technického směru - elektro, znalost vyhlášky 50/1978 Sb. §6, uživatelská znalost PC, samostatnost, pečlivost, schopnost navrhovat řešení

Náplň práce: výměna nástrojů, přípravků a pomůcek ve strojích a zařízeních včetně instalace, seřízení a spuštění pomocných zařízení (mechanická ruka, robot, dopravník, mlýnek apod.), seřizování výrobních, montážních a pomocných zařízení, příprava a ověření prvních kusů při uvolnění výroby, návrhy elektrických obvodů, jejich instalace včetně zapojení, provádění revize včetně revizí na elektrických zařízeních, rozvodech a spotřebičích a jejich údržba a oprava, evidence zahájení a ukončení výroby v IS Helios (dle podkladů výrobního příkazu), důsledně provádět "odkládání a evidenci prvních a posledních kusů, provádět značení "způsobilosti" nástrojů, přípravků a pomůcek (tzv. semafor), zpracování požadavků na opravu nástrojů, přípravků a pomůcek v IS Helios (prostřednictvím výrobního příkazu) , samostatné provádění pravidelné údržby a očisty přidělených strojů a zařízení dle návodu na údržbu včetně provádění záznamu o jejich realizaci, optimalizovat technologický proces dle aktuálních podmínek zpracování výrobní dávky, případné změny zdokumentovat v záznamových listech výrobního příkazu, spolupracovat, případně samostatně realizovat vzorkování nových forem včetně zpracování technické dokumentace (průvodka vzorkování, technická norma atd.), obsluha VzV, obsluha zvedacích zařízení (jeřáb)

Nabízíme: práci v prosperující české firmě, přátelský kolektiv, 25 dní dovolené, plně hrazené stravenky až 2300,-/měsíčně, příspěvek na dopravu až 1600,-/měsíčně, firemní benefity (prémie, firemní akce, bonusy při životních a pracovních jubileích, flexipassy), odměna za odpracovanou dobu 2000Kč/kvartál, firemní parkoviště, zaškolení pro danou pozici, možnost karierního růstu, pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou

Informace o společnosti LINAPLAST s.r.o.

LINAPLAST s.r.o.
Sportovní 313
Kralice na Hané
79812
IČO: 25348965
aktualizováno před asi 2 roky