Seřizovači - obsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená, Frýdlant nad Ostravicí

Výroba a provoz / Seřizovači - obsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená

Společnost LAKUM - AP, a.s.

Místo pracoviště Ostravská 384, Frýdlant nad Ostravicí
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 30 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Seřizovači - obsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená (Ostravská 384, Frýdlant nad Ostravicí)

C04 z:23/2/2024
Náplň práce:
- seřizovač - mechanické lisy - pro práci ve stabilním kvalifikovaném kolektivu
- seřízení lisovací formy-lisy 250-400 t
- manipulace s materiálem
- úzká spolupráce s technickou kontrolou.
Požadujeme:
- znalost problematiky lisování kovů vč. lisů
- čtení technických výkresů.
Výhodou:
- vyučení v kovooboru anebo opravdový zájem v tomto oboru pracovat
- praxe s VZV.
Nabízíme:
- týden dovolené navíc, stravenky, výhodný mobilní tarif, vánoční balíčky, příspěvky na sportovní aktivity, příspěvky na děti, firemní akce i pro rodinné příslušníky
- odborná školení, osobní ohodnocení, roční bonusy.
Kontakt telefonicky, emailem.

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti LAKUM - AP, a.s.

LAKUM - AP, a.s.
Ostravská 384
Frýdlant nad Ostravicí
73911
IČO: 26834456
aktualizováno před 2 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Seřizovači - obsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená

Inzerent nezanechal emailový kontakt. V případě zájmu o pozici kontaktujte inzerenta na těchto kontaktech:
Ostravská 384 384