Automechanici - mechanici a opraváři motorových vozidel, Frýdlant nad Ostravicí

Výroba a provoz, Služby / Automechanici - mechanici a opraváři motorových vozidel

Společnost MZ CARS & service s.r.o.

Místo pracoviště Padlých hrdinů 1493, Frýdlant nad Ostravicí
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 50 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Automechanici - mechanici a opraváři motorových vozidel (Padlých hrdinů 1493, Frýdlant nad Ostravicí)

C04 z:15/2/2024
Náplň práce:
- automechanici v rodinném servisním týmu
- pracovní dny pondělí až pátek.
Požadujeme:
- manuální zručnost, spolehlivost, slušné jednání a vystupování.
Nabízíme:
- profesionální a přátelský kolektiv
- práci v příjemném prostředí moderního autoservisu
- možnosti pravidelného školení, či 13. a 14. plat
- firemní akce.
Kontakt osobně, telefonicky, emailem.

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti MZ CARS & service s.r.o.

MZ CARS & service s.r.o.
Padlých hrdinů 1493
Frýdlant nad Ostravicí
73911
IČO: 26834910
aktualizováno před 3 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Automechanici - mechanici a opraváři motorových vozidel

Padlých hrdinů 1493 1493