Servisní bazénový technik - technici v ostatních průmyslových oborech jinde neuvedení, Ratíškovice

Výroba a provoz / Servisní bazénový technik - technici v ostatních průmyslových oborech jinde neuvedení

Společnost MACEK a SYN, s.r.o.

Místo pracoviště Za Mlýnem 1418, Ratíškovice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 30 000 - 50 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Servisní bazénový technik - technici v ostatních průmyslových oborech jinde neuvedení (Za Mlýnem 1418, Ratíškovice)

Rád cestuješ, komunikuješ s lidmi a máš technické myšlení? Tak hledáme právě tebe!
Požadujeme:
- manuální zručnost a technické myšlení
- komunikativnost, schopnost efektivní organizace práce, samostatnost
- řidičský průkaz skupiny B
- časová flexibilita v sezónním období
- znalost NJ výhodou
- vyučen v elektro oboru, vyhláška č. 50/1978 Sb.
Poznámka: Všeobecné znalosti z technických oborů elektro, vodo - topo nebo přímo z oboru bazénářství uvítáme.
Nabízíme:
- nástup možný ihned
- mzdové ohodnocení 30 000 - 50 000 Kč
- rádi tě zaškolíme
- příspěvek na stravování + zahraniční stravné v případě služebních cest
Pracovní náplň:
- zajistit příslušný servis a poradenství zákazníkům a uživatelům dodaných výrobků
- zabezpečení servisní činnosti
- provádění montáže a instalace výrobků u zákazníků, uvedení do provozu
Pokud tě námi nabízená volná pracovní pozice zaujala, životopis prosím zasílej s označením Servisní bazénový technik na e-mail:

Požadavky

  • Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Informace o společnosti MACEK a SYN, s.r.o.

MACEK a SYN, s.r.o.
Za Mlýnem 1418
Ratíškovice
69602
IČO: 25586262
aktualizováno před asi 2 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Servisní bazénový technik - technici v ostatních průmyslových oborech jinde neuvedení