Výrobní ředitel/ka - výrobní a techničtí náměstci (ředitelé) v průmyslové výrobě, Ratíškovice

Výroba a provoz, Management / Výrobní ředitel/ka - výrobní a techničtí náměstci (ředitelé) v průmyslové výrobě

Společnost T Machinery a.s.

Místo pracoviště Baťovka 1285, Ratíškovice
Minimální vzdělání VŠ magisterské
Výše ohodnocení 70 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Výrobní ředitel/ka - výrobní a techničtí náměstci (ředitelé) v průmyslové výrobě (Baťovka 1285, Ratíškovice)

Náplň práce:
- operativní řízení výrobního úseku
- vedení podřízených, jejich hodnocení a motivace
- stanovení výrobní strategie firmy
- plánování, řízení, organizování a kontrola výrobních procesů s cílem dosažení maximální kvality a efektivnosti
- stanovení a uplatňování infrastrukturálního rozvoje firmy související s majetkem společnosti (nákup, provoz a údržba)
- operativní řešení vzniklých problémů
- spolupráce s dalšími odděleními společnosti
- komunikace s odběrateli a partnery
- zahraniční služební cesty
- pravidelný reporting
Požadujeme:
- VŠ vzdělání v oboru strojírenství
- min. 5 let praxe na obdobné pozici
- schopnost vést a motivovat tým
- odpovědnost a cílevědomost
- organizační schopnosti, přirozená autorita
- aktivita a schopnost přijímat rozhodnutí
- loajalita
- trestní bezúhonnost
- práce s PC
- ŘP sk. B
Zázemí zavedené společnosti, odpovídající mzdové ohodnocení, firemní vzdělávání, možnost seberealizace a odborného růstu, bonusové volno (5 dnů), příspěvek na stravování, příspěvek na životní pojištění, pojištění odpovědnosti za škody, finanční odměna při životních a pracovních jubileích, měsíční prémie, roční odměny. Kontakt na tel. od 6:00 do 14:30 hod, na mail.

Informace o společnosti T Machinery a.s.

T Machinery a.s.
Baťovka 1285
Ratíškovice
69602
IČO: 63478773
aktualizováno před 2 měsíci