Servisní poradce/přijímací technik pro příjem vozů po nehodách - mechanici a opraváři osobních automobilů, Liberec

Výroba a provoz, Služby / Servisní poradce/přijímací technik pro příjem vozů po nehodách - mechanici a opraváři osobních automobilů

Společnost AUTOSPORT KUČERA s.r.o.

Místo pracoviště Kunratická 1145, Liberec
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 35 000 - 45 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Servisní poradce/přijímací technik pro příjem vozů po nehodách - mechanici a opraváři osobních automobilů (Kunratická 1145, Liberec)

Servisní poradce/přijímací technik pro příjem vozů po nehodách v autorizovaném servisu Škoda AUTOSPORT KUČERA
Náplň práce: jednání s pojišťovnami, řešení pojistných událostí a koordinace servisních prací vozů po havárii
ÚSO s maturitou anebo vyučen v oboru
PP plný
Jednosměrný provoz
Nástupní plat 35 000 Kč - 45 000 Kč dle výkonů
Nástup možný ihned
Řidičský průkaz
Praxe z oboru výhodou
Benefitity: Stravenky, Profesní vzdělávání
Bližší informace a zasílání životopisu na
anebo volat vedoucího servisu Adam Fiala 601 324 176.

Požadavky

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti AUTOSPORT KUČERA s.r.o.

AUTOSPORT KUČERA s.r.o.
Kunratická 1145
Liberec
46311
IČO: 8465932
aktualizováno před 3 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Servisní poradce/přijímací technik pro příjem vozů po nehodách - mechanici a opraváři osobních automobilů