Technický/á údržbář/ka - provozní zámečníci, údržbáři, Svitavy

Výroba a provoz / Technický/á údržbář/ka - provozní zámečníci, údržbáři

Společnost ZZN Svitavy a.s.

Místo pracoviště Průmyslová 1895, Svitavy
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 000 - 35 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Technický/á údržbář/ka - provozní zámečníci, údržbáři (Průmyslová 1895, Svitavy)

POŽADAVKY: vzdělání střední odborné s výučním listem nejlépe v oboru strojní či elektro, zemědělské a technické problematiky výhodou, manuální zručnost, pracovitost a samostatnost
NÁPLŇ: práce spojené s údržbou a opravami zařízení a prostor střediska
NABÍZÍME: Příjemné a přátelské prostředí v nově zrekonstruovaném zázemí, příspěvek na penzijní připojištění, obědy zdarma nebo stravenkový paušál, mimořádné odměny a další firemní benefity.
KONTAKT: telefonicky, emailem

Požadavky

  • Práce s PC
  • Zkoušky svařování
  • Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.
  • Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
  • Řidičský průkaz - řízení traktorů - skupina T

Informace o společnosti ZZN Svitavy a.s.

ZZN Svitavy a.s.
Průmyslová 1895
Svitavy
56802
IČO: 60109114
aktualizováno před asi 2 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Technický/á údržbář/ka - provozní zámečníci, údržbáři

Průmyslová 1895 1895
Svitavy