Servisní technik - elektro - oblast morava - elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích), Brno

Výroba a provoz, Služby / Servisní technik - elektro - oblast morava - elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích)

Společnost KOVOSVIT MAS Machine Tools, a.s.

Místo pracoviště 0, Brno
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 38 000 - 40 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Servisní technik - elektro - oblast morava - elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích) ( 0, Brno)

První kontakt e-mailem nebo telefonicky PO - PÁ od 7-15 hodin.

Náplň:
Oživování strojů KMAS. Opravy strojů KMAS. Komunikace se zákazníky. Zápisy o provedené servisní činnosti u zákazníků. Práce dle Vyhlášky č. 50 § 6
Pracovní cesty jednodenní i vícedenní dle potřeb a požadavků zákazníka pro oblast Moravy - Jihomoravský, Zlínský, Olomoucký a Moravskoslezský kraj

Požadavky:
USO, SŠ elektro
Vyhláška č. 50 § 6
Uživatelská znalost práce na PC -Word, Excel, MS Office
Řidičský průkaz sk. B
Praxe vítána.

Zaměstnanecké výhody:
" Zázemí tradiční české firmy orientované na své zaměstnance
" Týdenní pracovní doba 37,5 hod.
" 5 týdnů dovolené
" Placené přesčasové hodiny a čas strávený na cestě
" Firemní auto i pro soukromé účely
" Notebook, telefon
" Nástupní plat 40.000 Kč a po zapracování možnost navýšení
" Pracovní smlouva na dobu 1 roku s možností prodloužení na dobu neurčitou
" Penzijní připojištění po roce pracovního poměru 600 Kč/měsíčně
" Závodní stravování / příspěvek na stravování
" Zvýhodněný tarif u operátora
" MultiSport karta
" Kariérní růst
" Odměna za doporučení
" Příspěvky a ocenění za životní a pracovní výročí, při odchodu do důchodu, při sňatku, při narození dítěte
" Celozávodní dovolená
" Slevy u partnerů

Informace o společnosti KOVOSVIT MAS Machine Tools, a.s.

KOVOSVIT MAS Machine Tools, a.s.
0
Brno
60200
IČO: 7333536
aktualizováno před 6 měsíci