Servisní technik- opravy zemědělských strojů - mechanici a opraváři zemědělských a lesnických strojů a zařízení, Boršov nad Vltavou

Výroba a provoz / Servisní technik- opravy zemědělských strojů - mechanici a opraváři zemědělských a lesnických strojů a zařízení

Společnost Fast Agri s.r.o.

Místo pracoviště Průmyslová 245, Boršov nad Vltavou
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 22 000 - 55 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Servisní technik- opravy zemědělských strojů - mechanici a opraváři zemědělských a lesnických strojů a zařízení (Průmyslová 245, Boršov nad Vltavou)

Mzda: bude upřesněna podle zkušeností a praxe při osobním pohovoru.
Náplň práce: opravy a údržba zemědělské techniky JCB (nakladače, traktory atd.), příprava strojů na prodej + předvádění strojů, diagnostiky strojů (práce s PC, NTB), komunikace se zákazníky, zemědělské výstavy.
Požadavky: časová flexibilita, pečlivost, samostatnost, spolehlivost, ŘP"B,T" ("C" výhodou).
Zam. výhody: stravenky, dlouhodobé zaměst. prémie.
Kontakt telefonicky (po - pá 7 - 15.30) nebo e-mailem.

Informace o společnosti Fast Agri s.r.o.

Fast Agri s.r.o.
Průmyslová 245
Boršov nad Vltavou

IČO: 2709457
aktualizováno před více než 2 roky