Sezónní řidič silničář - řidiči silničních úklidových vozidel, Rychnov u Jablonce nad Nisou

Doprava, Služby / Sezónní řidič silničář - řidiči silničních úklidových vozidel

Společnost Silnice LK a.s.

Místo pracoviště Rychnov u Jablonce nad Nisou 166, Rychnov u Jablonce nad Nisou
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 28 000 - 34 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Sezónní řidič silničář - řidiči silničních úklidových vozidel (Rychnov u Jablonce nad Nisou 166, Rychnov u Jablonce nad Nisou)

Náplň práce:
" Řízení silničních motorových vozidel nad 12t a jejich běžná údržba
" Provádění zimní údržby silniční sítě
" Operativní zajišťování sjízdnosti silnic v zimním období
" Vedení záznamu o době řízení, bezpečnostních přestávkách a době odpočinku
" Odpovědnost za dodržování předpisů, nařízení, směrnic a zásad BOZP a PO

Požadujeme:
" ZŠ/SOU
" Praxe v řízení nákladního automobilu min. 1 rok podmínkou
" ŘP. sk. C podmínkou
" Profesní průkaz podmínkou
" Časová flexibilita
" Samostatnost, spolehlivost

Nabízíme:
" Sezónní práce od 1. 12. 2022 nebo dle dohody do 31. 3. 2023
" Možnost prodloužení pracovního poměru
" Práce na směny
" Paušální stravné 1 690,- Kč/měsíc
" Další odměny v závislosti na hospodaření společnosti

Kontakt: e-mailem, telefonicky

Informace o společnosti Silnice LK a.s.

Silnice LK a.s.
Rychnov u Jablonce nad Nisou 166
Rychnov u Jablonce nad Nisou
46802
IČO: 28746503
aktualizováno před více než rokem