Šičky v čalounické výrobě - švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech, Brumov-Bylnice

Výroba a provoz / Šičky v čalounické výrobě - švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech

Společnost Stanislav Tkadlec

Místo pracoviště Kloboucká 1426, Brumov-Bylnice
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 19 000 - 30 000 Kč
Pracovní poměr práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Šičky v čalounické výrobě - švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech (Kloboucká 1426, Brumov-Bylnice)

Náplň práce: stříhání, našívání, šití potahů, příprava dílů k čalounění
Nabízíme: práci v jednosměnném provozu, hodinová mzda + příplatky, stravenkový paušál, pružnou pracovní dobu, pohodový kolektiv, možnost zkrácené pracovní doby (30/35/40 hodin týdně).

Požadujeme: manuální zručnost, loajální přístup, spolehlivost, chuť do práce.
Zaučíme, základní znalost šití podmínkou.

Zaměstnanecké výhody: stravenkový paušál, příplatky za odpracované hodiny, pružná prac. doba dle dohody.

Informace o společnosti Stanislav Tkadlec

Stanislav Tkadlec
Kloboucká 1426
Brumov-Bylnice
76331
IČO: 67515690
aktualizováno před více než rokem