Skladníci, obsaluha manipulačních vozíků - skladníci, obsluha manipulačních vozíků, Lomnice nad Popelkou

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Skladníci, obsaluha manipulačních vozíků - skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Společnost Samohýl group a.s.

Místo pracoviště Smetanova 1058, Lomnice nad Popelkou
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 18 000 - 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Skladníci, obsaluha manipulačních vozíků - skladníci, obsluha manipulačních vozíků (Smetanova 1058, Lomnice nad Popelkou)

Náplň práce: manipulace se zbožím ve skladu krmiv, léčiv a chovatelských potřeb
Požadavky: trestní bezúhonnost, práce s informačními technologiemi
Nabízíme: zázemí stabilní a prosperující společnosti, příjemné moderní pracovní prostředí

www.samohyl.cz/kariéra

plně hrazené stravenky ve výši 120 Kč/den, zaměstnanecké benefity, čtvrtletní bonusy

kontakt: e-mailem

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti Samohýl group a.s.

Samohýl group a.s.
Smetanova 1058
Lomnice nad Popelkou
51251
IČO: 25928996
aktualizováno před více než 2 roky