Prodavač/ka-číšník/servírka - prodavači potravinářského zboží, Písek

Obchod a cestovní ruch / Prodavač/ka-číšník/servírka - prodavači potravinářského zboží

Společnost POLANSKÝCH, s.r.o.

Místo pracoviště Čechova 448, Písek
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 18 500 - 22 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Prodavač/ka-číšník/servírka - prodavači potravinářského zboží (Čechova 448, Písek)

Náplň práce: prodej pečiva a zákusků, obsluha zákazníků.
Požadavky: samostatnost, spolehlivost.
Nabídka: pracovní doba turnusová (krátký/ dlouhý týden), pouze denní provoz 6:30 - 19:30 hod. NE 7:30 - 18:30 hod.
Šikovné, nevyučené zaškolíme!!!
Příspěvek na životní pojištění, zvýhodněné tarify pro rodinné příslušníky, mzda vždy 15 den v měsíci.
Nástup možný ihned.
První kontakt: Polanská Kateřina, tel.: 736 521 186, e-mail:

Informace o společnosti POLANSKÝCH, s.r.o.

POLANSKÝCH, s.r.o.
Čechova 448
Písek
39701
IČO: 47252341
aktualizováno před více než 2 roky