Skladník/ce - expedient/ka - úředníci ve skladech, Plzeň

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz, Administrativa / Skladník/ce - expedient/ka - úředníci ve skladech

Společnost OBZOR, výrobní družstvo, Plzeň

Místo pracoviště Hřbitovní 1326, Plzeň
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 25 000 - 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Skladník/ce - expedient/ka - úředníci ve skladech (Hřbitovní 1326, Plzeň)

Životopis zasílejte na e-mail:
Požadujeme:
ÚSO, uživatelskou znalost práce s PC, znalost skladového hospodářství a logistiky výhodou, odpovědnost, pečlivost, komunikativnost.
Náplň práce:
Tvorba dodacích listů, fakturace, skladové hospodářství, objednávání přepravy a. p.

Nabízíme:
perspektivní zaměstnání ve stabilní, prosperující společnosti, kompletní zaučení, práci na zahraničních projektech pro prestižní firmy, prémie, stravovací paušál, pravidelná školení, školící kurzy. Vhodné i pro osoby se změněnou pracovní schopností, vhodné pro absolventy.

Informace o společnosti OBZOR, výrobní družstvo, Plzeň

OBZOR, výrobní družstvo, Plzeň
Hřbitovní 1326
Plzeň
31200
IČO: 28916
aktualizováno před asi rokem

Další pracovní nabídky v okrese Plzeň-město v oboru Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz, Administrativa