Distributor/distributorka reklamních letáků - pracovníci pouličního poskytování služeb,

Služby / Distributor/distributorka reklamních letáků - pracovníci pouličního poskytování služeb

Společnost Česká distribuční k.s.

Místo pracoviště Česká distribuční k.s. - okres Prostějov
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 4 725 - 8 650 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Distributor/distributorka reklamních letáků - pracovníci pouličního poskytování služeb (Česká distribuční k.s. - okres Prostějov)

Nástup ihned nebo dle dohody. VYHRAZENO PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM. Kontaktní osoba Výtisková Markéta, tel. 800 800 882, e-mail:
Místo výkonu práce: dle místa bydliště uchazeče. Pracovní doba: zkrácený úvazek 10, 15, 20 hodin týdně dle domluvy
Náplň práce: příjem letáků od dopravce a kontrola jejich počtu, příprava letáků k roznosu, roznos letáků ve svěřené lokalitě (s pomocí naší praktické tašky nebo vozíku na kolečkách) do poštovních nebo hromadných schránek či na odkladná místa, potvrzení ukončení roznosu e-mailem nebo telefonem
Požadujeme: nemusíte mít žádné speciální znalosti či předchozí zkušenosti, vše vás zaučíme, požadujeme pouze svědomitost a zodpovědnost
Nabízíme: práci ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí a přátelským kolektivem, zkrácený úvazek 10, 15 nebo 20 hodin týdně - dle velikosti sektoru a počtu schránek, pravidelný měsíční hrubý příjem při úvazku 20 hod./týden činí 8 650 Kč, možnost měsíční prémiové složky, flexibilní rozvržení práce dle svých potřeb
Jsme společnost Česká distribuční, která je již 30 let předním hráčem v neadresné distribuci propagačních letáků a v doručování adresných zásilek. Ročně rozneseme takřka 2 miliardy propagačních materiálů. Aktuálně jsme druhým největším zaměstnavatelem osob se zdravotním postižením v České republice. Součástí naší distribuční sítě je téměř tisícovka těchto zaměstnanců. Distributoři, kteří se pravidelně starají o roznos reklamních a informačních materiálů, jsou tedy základním a nepostradatelným článkem naší firmy.

Informace o společnosti Česká distribuční k.s.

Česká distribuční k.s.

IČO: 26791692
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Distributor/distributorka reklamních letáků - pracovníci pouličního poskytování služeb