Skladník/ce - skladníci, obsluha manipulačních vozíků, Tábor

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Skladník/ce - skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Společnost Andy-auta s.r.o.

Místo pracoviště Vožická 2504, Tábor
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 000 - 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Skladník/ce - skladníci, obsluha manipulačních vozíků (Vožická 2504, Tábor)

Náplň práce:
- příjem a výdej zboží, kontrola a evidence v systému Caris
- vedení skladové evidence zásob zboží, aktualizace údajů
- provádění soupisu zboží a inventarizace.

Požadujeme:
Znalost práce na PC, znalost programu Caris výhodou, loajálnost, pracovitost, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, zkušenost s prací skladníka výhodou, ŘP sk."B"
Nabízíme: finanční ohodnocení: 25.000 - 35.000 Kč
Pracovní doba: PO-PÁ 8:00-17:00 hod.
Kontakt: e-mailem.

Informace o společnosti Andy-auta s.r.o.

Andy-auta s.r.o.
Vožická 2504
Tábor
39002
IČO: 62522264
aktualizováno před asi 2 roky