Skladník/ce ve velkoobchodu, prodavač/ka - úředníci ve skladech, Klatovy

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz, Administrativa / Skladník/ce ve velkoobchodu, prodavač/ka - úředníci ve skladech

Společnost TRAST KLATOVY, s.r.o.

Místo pracoviště Jateční 839, Klatovy
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 19 500 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Skladník/ce ve velkoobchodu, prodavač/ka - úředníci ve skladech (Jateční 839, Klatovy)

Velkoobchod s kancelářskými potřebami
POŽADUJEME: komunikativnost, zájem o profesi, flexibilitu
NÁPLŇ PRÁCE: výdej zboží ze skladu, příjem zboží na sklad, objednávky (případně rozvoz zboží), práce se zákazníky
PRACOVNÍ DOBA: pondělí - pátek 7:30 - 16:00 hodin, víkendy a svátky volné
NABÍZÍME: příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, služební telefon s internetem
MZDA: základ 19 500 Kč
KONTAKT: Karel Riegl, tel. 376 316 818,

Informace o společnosti TRAST KLATOVY, s.r.o.

TRAST KLATOVY, s.r.o.
Jateční 839
Klatovy

IČO: 29101701
aktualizováno před 4 měsíci