Skladník, expedient - pomocní skladníci, Nový Bor

Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Skladník, expedient - pomocní skladníci

Společnost Crystalex CZ, s.r.o.

Místo pracoviště B. Egermanna 634, Nový Bor
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Skladník, expedient - pomocní skladníci (B. Egermanna 634, Nový Bor)

Požadujeme:
- praxe řízení VZV podmínkou.
- práce s PC
Náplň práce:
- skladování a expedice hotových výrobků
- odpovědnost za plnění termínů
- orientace ve skladovém hospodářství
Nabízíme:
- příspěvek na dopravu, dovolená navíc, podnikové stravování, náborový příspěvek
Pracovní poměr z počátku na dobu určitou 1/2 roku, poté možnost prodloužení.
První kontakt emailem nebo telefonicky v pracovní dny od 8:00 - 15:00 hod.

Informace o společnosti Crystalex CZ, s.r.o.

Crystalex CZ, s.r.o.
B. Egermanna 634
Nový Bor
47301
IČO: 28542673
aktualizováno před asi 2 roky