Skladník/ice-řidič/ka - skladníci, obsluha manipulačních vozíků, České Budějovice

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Skladník/ice-řidič/ka - skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Společnost MADEX marketing s.r.o.

Místo pracoviště Prachatická 1664, České Budějovice
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 20 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Skladník/ice-řidič/ka - skladníci, obsluha manipulačních vozíků (Prachatická 1664, České Budějovice)

Náplň práce: příjem a výdej zboží, balení zakázek, zařazování zboží do regálů, práce na VZV, řízení.
Požadavky: pracovitost, spolehlivost, pečlivost, manuální zručnost, ochotu a komunikativnost; průkaz VZV výhodou; řidičský průkaz s praxí; dobrá zdravotní a fyzická kondice (manipulace s těžkými balíky); bezúhonnost; běžná práce na PC.
Nabízíme: pracovní dobu od 8:00 - 16:00 hod.; nástupní základní plat 20.000 Kč hrubého; odměnu za bezchybně provedenou práci; stravné.
Nástup: ihned.
Prvotní kontakt prosíme na e-mail: nebo tel.: 777 325 014.

Informace o společnosti MADEX marketing s.r.o.

MADEX marketing s.r.o.
Prachatická 1664
České Budějovice
37005
IČO: 26019191
www.madex.cz
aktualizováno před asi 2 roky

Další pracovní nabídky v okrese České Budějovice v oboru Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz