Skladník/nice - skladníci, obsluha manipulačních vozíků, Nekoř

Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz, Doprava / Skladník/nice - skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Společnost MECAWEL spol. s r.o.

Místo pracoviště Nekoř 281, Nekoř
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 25 000 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Skladník/nice - skladníci, obsluha manipulačních vozíků (Nekoř 281, Nekoř)

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Nekoř a Žamberk
Práce na hlavní pracovní poměr - jednosměnný provoz, na dobu určitou
PRACOVNÍ NÁPLŇ
- příjem a výdej materiálu
- příprava zboží dle zakázek
- vystavení dodacích listů
- vystavení CMR přepravních listů
- znalost práce v informačním systému vítána
POŽADUJEME
- samostatný a zodpovědný přístup k práci, pečlivost a týmovou práci
- časovou flexibilitu
- znalost práce na PC
- zkušenosti na obdobné pozici výhodou
NABÍZÍME
- stravování zdarma, roční bonus, týden dovolené navíc příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce pracovního poměru, podporu dalšího osobního a profesního růstu
KONTAKT: telefonicky 6.00 - 14.00 hodin nebo e-mailem

Informace o společnosti MECAWEL spol. s r.o.

MECAWEL spol. s r.o.
Nekoř 281
Nekoř
56163
IČO: 46506713
aktualizováno před asi 2 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Skladník/nice - skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Nekoř 281 281
Nekoř