Skladník / skladnice - skladníci, obsluha manipulačních vozíků, Hradec Králové

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Skladník / skladnice - skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Společnost PHARMOS, a.s.

Místo pracoviště Kladská 916, Hradec Králové
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 23 000 - 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Skladník / skladnice - skladníci, obsluha manipulačních vozíků (Kladská 916, Hradec Králové)

SKLADNÍK / SKLADNICE
- PP na dobu určitou, nástup leden 2021
- Náplň práce: vyskladňování a zaskladňování zboží pomocí el. VZV a elektronických terminálů
- Požadujeme: pečlivost a rychlost, fyzickou zdatnost, časovou flexibilitu
- Nabízíme: stravenky 100,- Kč, možnost nákupu zboží se slevou, bezúročné půjčky, možnost nákupu zboží se slevou
- V případě zájmu nás kontaktujte osobně, e-mailem či telefonicky (8 - 14 hod), kontaktní osoba: Zelinková Silvie Ing., tel.: 725 915 891, e-mail:

Informace o společnosti PHARMOS, a.s.

PHARMOS, a.s.
Kladská 916
Hradec Králové
50003
IČO: 19010290
aktualizováno před více než 3 roky