Skladník/skladnice - skladníci, obsluha manipulačních vozíků, Olomouc

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Skladník/skladnice - skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Společnost OTSUKA BRANO s.r.o.

Místo pracoviště Železniční 570, Olomouc
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 130 - 155 Kč / hodinu

Detail pracovní nabídky na pozici: Skladník/skladnice - skladníci, obsluha manipulačních vozíků (Železniční 570, Olomouc)

Společnost OTSUKA BRANO s.r.o. vyrábějící komponenty pro automobilový průmysl se sídlem v Olomouci hledá kolegu/kolegyni na pracovní pozici Skladník/Skladnice.
Náplň práce:
- Vykládka a expedice zboží
- Potvrzování dodacích listů
- Zaskladnění na určené pozice
- Výdej a vychystávání zboží do výroby
- Evidence pohybu zboží ve firemním IS Helios
Požadujeme:
- Vyučen(a)
- Praxe jako skladník/skladnice min. 1 rok
- Znalost práce s čtečkou čárových kódů
- Platný průkaz řidiče VZV do 5 t výhodou
- Znalost práce s PC
- Samostatnost, spolehlivost, ochota ke spolupráci
Nabízíme:
- Práce na 2, případně i 3 směny
- Mzda 130-155 Kč/hod.
- Měsíční bonusy ve výši až 20 % (docházka, plnění úkolů atd.)
- Jednorázový bonus 5000,- Kč po úspěšném absolvování zkušební doby
- Pět týdnů dovolené
- Příspěvek na penzijní a životní pojištění
- Dotované stravování na pracovišti, Multi Pass CARD
- Nástup možný ihned
Životopisy zasílejte POUZE na adresu

Informace o společnosti OTSUKA BRANO s.r.o.

OTSUKA BRANO s.r.o.
Železniční 570
Olomouc
77900
IČO: 28634977
aktualizováno před více než 2 roky