Skladník/skladnice s vzv - skladníci, obsluha manipulačních vozíků, Frýdek-Místek

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Skladník/skladnice s vzv - skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Společnost DIEMA s.r.o.

Místo pracoviště Na Poříčí 1198, Frýdek-Místek
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 19 700 - 21 670 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Skladník/skladnice s vzv - skladníci, obsluha manipulačních vozíků (Na Poříčí 1198, Frýdek-Místek)

A11 z:14/2/2022 a:6/4/2022
Požadujeme:
- zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti
- samostatnost a zodpovědný přístup k práci
- oprávnění pro VZV
- časovou flexibilitu (možný přesčas v odpoledních hodinách)
- odolnost vůči střídání teplot pracovního prostředí (chlad, mráz, teplo).
Náplň práce:
- manipulace s mraženým a chlazeným zbožím
- manipulace s kartony, přepravkami a paletami
- manipulace s obalovým materiálem
- dodržování metody FIFO
- udržování čistoty a pořádku na pracovišti.
Pracovní doba:
- od 5:00 hod, převážně od pondělí do pátku, včetně svátků, podle porážky.
Nabízíme:
- stravenkový paušál.
- prémie až 10%.
- po roce možnost sjednání pracovního poměru na dobu neurčitou.
Kontakt emailem.

Informace o společnosti DIEMA s.r.o.

DIEMA s.r.o.
Na Poříčí 1198
Frýdek-Místek
73801
IČO: 64084302
aktualizováno před asi 2 roky