Skladník/skladnice - skladníci, obsluha manipulačních vozíků, Čelčice

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Skladník/skladnice - skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Společnost ALIKA a.s.

Místo pracoviště Čelčice 164, Čelčice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 000 - 27 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Skladník/skladnice - skladníci, obsluha manipulačních vozíků (Čelčice 164, Čelčice)

Nástup ihned. Kontaktní osoba Mezuliánková Hana Bc., tel. 588 003 713. Životopisy zasílejte na e-mail: do 30.7.2023.
Jednosměnný provoz: 06:00-14:30 hod. a 09:30-18:00 hod.

Požadavky: zdravotní průkaz, řidičský průkaz, zkušenost s obsluhou VZV (zkoušku zajistíme), řidičský průkaz skupiny "C" výhodou, dovednost základní práce s PC, fyzická zdatnost, spolehlivost, samostatnost a zodpovědnost, manuální zručnost, trestní bezúhonnost.

Náplň práce: práce v moderním řízeném skladu, za pomoci moderních čtecích zařízení a s využitím programu SAP

Nabízíme: plus osobní ohodnocení po zaučení, sick days navíc k řádné dovolené, závodní stravování, příspěvek na dojíždění až 1500Kč/měsíc, slevy na zboží v podnikové prodejně, příspěvek na penzijní pojištění, možnost ubytování v areálu firmy, práce v mladém kolektivu a v zázemí stabilní společnosti. Smlouva na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou.

Informace o společnosti ALIKA a.s.

ALIKA a.s.
Čelčice 164
Čelčice
79823
IČO: 65138244
aktualizováno před 8 měsíci