Skladník/skladnice - skladníci, obsluha manipulačních vozíků, Prostějov

Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz, Doprava / Skladník/skladnice - skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Společnost STAVMAT STAVEBNINY a.s.

Místo pracoviště Pod Kosířem 3126, Prostějov
Minimální vzdělání Nižší střední
Výše ohodnocení 32 000 - 33 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Skladník/skladnice - skladníci, obsluha manipulačních vozíků (Pod Kosířem 3126, Prostějov)

Oosobní kontakt po tel. domluvě s paní Brumlíkovou, tel. 606 676 524 (volat Po.Pá 7:00-16:00), e-mail:

Náplň práce: obsluha VZV - práce se stavebním materiálem (střešní krytiny)., rozvoz zboží dodávkovým automobilem (okr. Prostějov)
Požadavky: ŘP sk. B, obsluha VZV výhodou (jinak zajistíme)
Nabízíme: pracovní poměr na 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou, příspěvek na stravování, nákup stavebního materiálu za zvýhodněné ceny

Požadavky

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti STAVMAT STAVEBNINY a.s.

STAVMAT STAVEBNINY a.s.
Pod Kosířem 3126
Prostějov

IČO: 25121049
aktualizováno před 3 dny

Odpověď na pracovní pozici Skladník/skladnice - skladníci, obsluha manipulačních vozíků