Skladník / skladnice - úředníci ve skladech, Nový Bydžov

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz, Administrativa / Skladník / skladnice - úředníci ve skladech

Společnost M.A.K. spol. s r.o.

Místo pracoviště Jos. Jungmanna 1738, Nový Bydžov
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 21 500 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Skladník / skladnice - úředníci ve skladech (Jos. Jungmanna 1738, Nový Bydžov)

SKLADNÍK / SKLADNICE
- Pracovní poměr na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: skladník, manipulant, doprava a zásobování, prodej a obchod
- Požadujeme: min. vyučení, práce na PC, znalost v oboru vítána
- Nabízíme: mzdu 21.500,- Kč (hrubého), po zapracování navýšení
- Benefity: stravenky v hodnotě 120,- nebo stravenkový paušál, životní pojištění ve výši až 1000,- Kč, penzijní pojištění
- Pozice je vhodná i pro absolventy/absolventky
- Kontaktní osoba: p. Pavel Kohout, tel. č.: 603 210 579; 495 492 983; 495 490 494, e-mail:

Informace o společnosti M.A.K. spol. s r.o.

M.A.K. spol. s r.o.
Jos. Jungmanna 1738
Nový Bydžov
50401
IČO: 60111992
aktualizováno před asi 3 roky

Další pracovní nabídky v okrese Hradec Králové v oboru Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz, Administrativa

Všechny pracovní inzeráty v okrese Hradec Králové v oboru Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz, Administrativa