Skladník - skladníci, obsluha manipulačních vozíků, Sezimovo Ústí

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Skladník - skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Společnost KOVOSVIT MAS Machine Tools, a.s.

Místo pracoviště náměstí Tomáše Bati 419, Sezimovo Ústí
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 21 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Skladník - skladníci, obsluha manipulačních vozíků (náměstí Tomáše Bati 419, Sezimovo Ústí)

Požadujeme:
- manuální zručnost, fyzická zdatnost
- uživatelská znalost práce na PC
- zkušenosti s VZV výhodou.
Náplň práce:
- provádí příjem a výdej z výrobní dílny
- provádí vizuální kontrolu dílců
- pořizuje dokumentaci o pohybu položek.

Nabízíme: závodní stravování, penzijní připojištění.
Kontakt: e-mailem, telefonicky (pracovní dny 8:00 - 16:00 hod.).

Informace o společnosti KOVOSVIT MAS Machine Tools, a.s.

KOVOSVIT MAS Machine Tools, a.s.
náměstí Tomáše Bati 419
Sezimovo Ústí
39102
IČO: 7333536
aktualizováno před téměř 2 roky