Skladník - skladníci, obsluha manipulačních vozíků, Jablonné nad Orlicí

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Skladník - skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Společnost FLEXCON, s.r.o.

Místo pracoviště Nádražní 319, Jablonné nad Orlicí
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 21 300 - 28 400 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Skladník - skladníci, obsluha manipulačních vozíků (Nádražní 319, Jablonné nad Orlicí)

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
NÁPLŇ PRÁCE: samostatná práce při zajišťování materiálového toku ve výrobním procesu a skladování, příjem materiálu na sklad, expedice hotových výrobků, práce s VZV.
POŽADUJEME: řidičský průkaz sk. B podmínkou - aktivní řidič, základní znalost AJ.
Práce vhodnější spíše pro muže vzhledem k manipulaci s těžkými břemeny.
NABÍZÍME: po zapracování vyplácen podíl na zisku, příspěvek na stravování, po odpracování 1 roku příspěvek na životní pojištění, věrnostní dovolená a další firemní benefity.
KONTAKT: telefonicky, e-mailem nebo osobně po domluvě

Informace o společnosti FLEXCON, s.r.o.

FLEXCON, s.r.o.
Nádražní 319
Jablonné nad Orlicí
56164
IČO: 25998820
aktualizováno před 4 měsíci

Další pracovní nabídky v okrese Ústí nad Orlicí v oboru Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz

Všechny pracovní inzeráty v okrese Ústí nad Orlicí v oboru Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz