Montážní dělník - montážní dělníci elektrických, energetických a elektronických zařízení, Ústí nad Labem

Výroba a provoz / Montážní dělník - montážní dělníci elektrických, energetických a elektronických zařízení

Společnost RB STAV plus s.r.o.

Místo pracoviště Vojanova 556, Ústí nad Labem
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 16 280 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Montážní dělník - montážní dělníci elektrických, energetických a elektronických zařízení (Vojanova 556, Ústí nad Labem)

Místo výkonu práce: Vojanova č.p. 556/24, Krásné Březno, Ústí nad Labem - montáže mimo pracoviště - služební cesty po celé ČR i do zahraničí - Slovensko, Polsko, Maďarsko, Ukrajina.
Náplň práce: práce při montáží elektrických zařízení bez napětí.
Požadujeme: základní vzdělání, schopnost práce ve výškách a nad volnou hloubkou, spolehlivost, pečlivost, praxe, samostatnost, bezúhonnost, časová flexibilita.
Nabízíme: mzdu 16280,- Kč., benfity při výročích, zajištění ubytování.

Informace o společnosti RB STAV plus s.r.o.

RB STAV plus s.r.o.
Vojanova 556
Ústí nad Labem
40007
IČO: 27323099
aktualizováno před 6 měsíci