Skladník - skladníci, obsluha manipulačních vozíků, Turnov

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Skladník - skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Společnost TREVOS, a.s.

Místo pracoviště Nová Ves 34, Turnov
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 24 000 - 28 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Skladník - skladníci, obsluha manipulačních vozíků (Nová Ves 34, Turnov)

Náplň práce
-Příjem, výdej a kontrolování zboží na skladech
-Vyskladňování a vychystávání zboží dle objednávek
-Evidování skladového zboží
-Nakládání zboží do přepravních aut
-Práce s VZV a paletovým vozíkem
-Práce v jednosměnném provozu

Požadujeme
-Vyučení
-Osvědčení na manipulační vozíky a zkušenosti práce se čtečkou čárových kódů výhodou
-Ochotu pracovat v týmu
-Spolehlivého kolegu se zájmem o vykonávanou práci
-Dobrý zdravotní stav - fyzická zdatnost
-ŘP skupiny B

Nabízíme
-Práci v moderních prostorách, zázemí české stabilní výrobní společnosti
-Motivující finanční ohodnocení
-Dotované stravování v závodní jídelně, slevy na firemní výrobky
-Finanční příspěvek na volnočasové aktivity formou benefitních karet (po 6 měsících)
-Příspěvek na penzijní pojištění (po 6 měsících)
-Dovolená 25 dní

kontakt: e-mailem, telefonicky od 7:00 do 15:00 hod.

Informace o společnosti TREVOS, a.s.

TREVOS, a.s.
Nová Ves 34
Turnov
51101
IČO: 7829965
aktualizováno před více než 2 roky

Další pracovní nabídky v okrese Semily v oboru Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz