Skladník, údržba objektu, rozvoz zboží - skladníci, obsluha manipulačních vozíků, České Budějovice

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Skladník, údržba objektu, rozvoz zboží - skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Společnost ŠUBRT cz s.r.o.

Místo pracoviště Nemanická 1266, České Budějovice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 22 000 - 26 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Skladník, údržba objektu, rozvoz zboží - skladníci, obsluha manipulačních vozíků (Nemanická 1266, České Budějovice)

Požadujeme: zájem o práci ve skladu; pečlivost, zodpovědnost, smysl po pořádek; praxe s obsluhou VZV výhodou; ŘP: B+E výhodou.
Náplň práce: údržba objektů; rozvoz zboží; manipulace a skladování materiálu- nakládka a vykládka vozů; kompletace výrobků; balení zásilek k expedici; obsluha VZV a další manipulační techniky.
Nabízíme: různorodou a perspektivní práci; zázemí expandující rodinné společnosti; atraktivní mzdové ohodnocení (17 200-20 000 Kč čistá mzda); rodinné zázemí s příjemnou firemní kulturou stravenky; možnost zakupit veškeré zboží i z dalších spřízněných obchodů za nákupní ceny; dary při životních výročích.
Možnost práce i na částečný úvazek.
Životopis zašlete na e-mail:

Informace o společnosti ŠUBRT cz s.r.o.

ŠUBRT cz s.r.o.
Nemanická 1266
České Budějovice
37010
IČO: 25162462
aktualizováno před více než 2 roky

Další pracovní nabídky v okrese České Budějovice v oboru Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz