Skladový/á manipulant/ka expedice - skladníci, obsluha manipulačních vozíků, Pardubice

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Skladový/á manipulant/ka expedice - skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Společnost APAG Elektronik s.r.o.

Místo pracoviště U Panasonicu 396, Pardubice
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 30 200 - 32 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Skladový/á manipulant/ka expedice - skladníci, obsluha manipulačních vozíků (U Panasonicu 396, Pardubice)

Práce na dobu určitou - 1 rok s prodloužením smlouvy v případě spokojenosti.
Náplň práce:
- 2 směnný provoz,
- příprava materiálu k vývozu,
- kontrola vývozové dokumentace,
- nakládka hotových modulů,
- odpovědnost za sklad, realizování inventury,
- odpovědnost za správné označení zásilek,
- obsluha a řízení VZV,
- práce uvnitř i venku.
Očekáváme:
- fyzická zdatnost,
- ochota naučit se řídit VZV
- zkušenost s prací ve skladu výhodou - ne podmínkou
- pečlivost, spolehlivost.
Nabízíme:
- práci na HPP ve 2 směnném provozu,
- práci v příjemném pracovním kolektivu,
- odpovídající mzdové ohodnocení,
- výkonnostní, docházkové, jubilejní a další odměny,
- e-benefity - moderní zaměstnanecká cafeterie,
- zvýhodněné mobilní tarify pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky.
V případě zájmu posílejte své životopisy na e-mail:

Informace o společnosti APAG Elektronik s.r.o.

APAG Elektronik s.r.o.
U Panasonicu 396
Pardubice
53006
IČO: 49813005
aktualizováno před více než rokem