Skladový/-á manipulant/-ka - obsluha lisu - obsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená, Hradec Králové

Výroba a provoz / Skladový/-á manipulant/-ka - obsluha lisu - obsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená

Společnost ETCIMEX s.r.o.

Místo pracoviště Bratří Štefanů 982, Hradec Králové
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 18 900 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Skladový/-á manipulant/-ka - obsluha lisu - obsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená (Bratří Štefanů 982, Hradec Králové)

Místo výkonu práce: Bratří Štefanů č. p. 982/69b, Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové 3

SKLADOVÝ/-Á MANIPULANT/-KA - OBSLUHA LISU
- PP na dobu neurčitou, jednosměnný provoz
- Náplň práce: obsluha lisu, zajištění pravidelné údržby stroje a nástrojů; vykládka a nakládka kamionu, manipulace s těžkými břemeny nad 20 kg
- Požadujeme: spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, bez zdravotního omezení
- Nabízíme: perspektivní zaměstnání a zázemí v prosperující společnosti, příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv, stravenky, firemní akce, možnost nákupu oblečení se slevou, 1 min. pěšky od pracoviště stravovací zařízení GASTROM
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem:

Informace o společnosti ETCIMEX s.r.o.

ETCIMEX s.r.o.
Bratří Štefanů 982
Hradec Králové
50003
IČO: 41194161
aktualizováno před 3 měsíci