Školní psycholog/žka - pedagogičtí psychologové, Kamenný Újezd

Výchova a vzdělávání, Zdravotnictví / Školní psycholog/žka - pedagogičtí psychologové

Společnost Základní škola a Mateřská škola Kamenný Újezd

Místo pracoviště Plavnická 300, Kamenný Újezd
Minimální vzdělání VŠ Bakalářské
Výše ohodnocení 33 500 - 42 780 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Školní psycholog/žka - pedagogičtí psychologové (Plavnická 300, Kamenný Újezd)

Náplň práce: poskytování intervence, aplikace klinické psychologie, řešení školní neúspěšnosti a její prevence, provádění psychologických vyšetření žáků apod.
Výhodou je zkušenost práce ve školském zařízení.
Plat: výše platu dle délky praxe.
Zam. výhody: příspěvek z FKSP
Nabídku uchazeče o prac. pozici zašlete nejlépe e-mailem na adresu: Po předchozí telefonické domluvě lze kontaktovat zaměstnavatele osobně.

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti Základní škola a Mateřská škola Kamenný Újezd

Základní škola a Mateřská škola Kamenný Újezd
Plavnická 300
Kamenný Újezd
37381
IČO: 62537521
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Školní psycholog/žka - pedagogičtí psychologové